Novinky

Hledáme kuchaře či kuchařku!

Do kuchyně Hospůdky Pod hrází hledáme na letní sezonu příjemnou osobu, která ráda vaří. Vyučení v oboru je výhodou, ale není podmínkou. Nabízíme možnost zajímavé spolupráce s dobrým platovým ohodnocením. Nástup možný ihned, pracovní doba dle dohody – pouze denní provoz. Zájemci zasílejte své nabídky a životopis na adresu info@zemeraj.cz nebo volejte na tel. 702 542 054.

Nové bludiště je hotové!

Kromě jiných nových herních prvků jsme se na podzim roku 2016 rozhodli přestavět a vylepšit oblíbené dřevěné bludiště – myší cestičky. Náročnou stavbu na ploše 314 m2 jsme nyní dokončili a zpřístupnili tak veřejnosti největší bludiště tohoto typu v ČR. Spotřebovali jsme na něj 65 m3 surové smrkové kulatiny, z níž jsme vyrobili 2000 kůlů, impregnovali je nátěrem, zapustili je do terénu a zasypali 60 tunami kamenné drtě. Postup stavby a náročnost celého díla přibližuje fotogalerie na stránce Bludiště.

Hlavní novinka sezony 2017

Novinkou této sezony je dětská vesnička Hrejkov – nikoliv shluk „fantasy“ pokroucených kůlů a přístřešků, ale herní domky inspirované skutečnými stavbami lidové architektury zdejšího malebného kraje – středního Povltaví, jen ve zmenšeném měřítku a přizpůsobené hrám. Najdete zde obchod, pekárnu, úřad, stodolu a hospodu, do budoucna i kovárnu a další. Nebude chybět ani dětské divadélko a pumpa uprostřed návsi.
X