Kontakt

Kde nás najdete

Zážitkový park Zeměráj se nachází v Jihočeském kraji, v okresu Písek, na rozhraní středních a jižních Čech, nedaleko zámku Orlík a stejnojmenné přehradní nádrže, u obce Kovářov na samotě v okolí bývalého středověkého mlýna, dnes usedlosti zvané Budař.

Příjezd autem či zájezdovým autobusem:

Ve směru od Prahy po dálnici D4 a od Písku či Strakonic po silnici I. třídy č. 4 (Strakonické), na tzv. letské křižovatce odbočit na silnici I. třídy č. 19 směr Tábor a Milevsko, za Orlíkem po přejetí Žďákovského mostu u Kostelce nad Vltavou odbočit do Kovářova.
Alternativní příjezd (v případě neprůjezdné Strakonické) přes Solenice, Orlickou přehradu, Milešov a po silnici II. třídy č. 102 do Kovářova.
V opačném směru od Tábora odbočit ze silnice I. třídy č. 19 již v Milevsku a pokračovat po silnici II. třídy č. 102 do Kovářova.
V Kovářově odbočit na místní zpevněnou obecní komunikaci a pokračovat po ní 1,5 km až na její konec.
Příjezdy jsou označeny informačními hnědobílými směrovkami, tabulemi a reklamním bannerem.
Parkování zdarma!

Příjezdová komunikace kromě osobních vozů vyhovuje autobusům běžné velikosti. V případě deštivého počasí je zatravněné parkoviště zejména pro autobusy nesjízdné a je proto třeba vozidla odstavit na určeném místě před vjezdem do areálu!

Příjezd hromadnou dopravou (autobusem) a potom pěšky:

Do Kovářova jezdí pravidelné spoje z Prahy a Milevska (s návazností na Písek, Tábor aj.) – viz jízdní řády IDOS. Zastávka autobusů se nachází na návsi, odkud je cesta délky cca 1,5 km vyznačena žlutou turistickou značkou.
Nejbližší železniční zastávka je v Milevsku.

Napište nám

Kontaktní údaje

398 55 Kovářov 201


Telefon: +420 702 542 054

E-mail: info@zemeraj.cz

Web: https://www.zemeraj.cz

X