KOVÁŘOVSKO

Poznávací geolokační hra pro zvídavé děti a hravé dospělé.

Průvodcem po 53 zajímavých místech Kovářovska vám bude interaktivní mobilní aplikace. Návštěvou vybraných míst a splněním úkolů s nimi spojených získáte body, za něž můžete dostat odměnu. Začít lze na kterémkoliv místě.

Návod

Nejdříve si musíte do svého chytrého telefonu nainstalovat zdarma aplikaci Actionbound, která je dostupná pro systémy Google AndroidApple iOS. Odsouhlasíte podmínky, zvolíte si uživatelské jméno, povolíte přístup aplikace k poloze a médiím, zapnete GPS a telefonem oskenujete QR kód na webové stránce hryKOVÁŘOVSKO“ nebo tuto hru najdete a spustíte přímo v aplikaci. Pokud se automaticky nenastaví česká verze, je třeba zvolit jazyk v nastavení aplikace a případně vypnout volbu „přizpůsobení jazyka aplikace jazyku Bound“. Hru lze hrát v terénu off-line bez připojení k internetu, musíte si ji ale nejdříve do telefonu stáhnout (to vám aplikace sama nabídne na začátku hry), což zabere asi 40 MB. Než vyrazíte na cestu, je dobré mít plně dobitý telefon nebo si vzít s sebou powerbanku. U některých telefonů se stává, že na změnu polohy reagují pomaleji, tudíž je třeba chvíli počkat, než telefon najde svou polohu. Je také lepší ukončit ostatní aplikace běžící na pozadí, neboť zabírají místo v operační paměti.

Odměny po dosažení:

500 bodů

1000 bodů
Vstupenka pro 1 osobu do Zážitkového parku Zeměráj. Vstupenku obdržíte v pokladně Zeměráje (v návštěvní době), kde nejdřív musíte oskenovat kontrolní QR kód, který vám ukáže obsluha pokladny. Proto je třeba mít sebou chytrý telefon s nainstalovanou hrou. Skenování QR kódu stiskem tlačítka v aplikaci proveďte až u pokladny Zeměráje, jinak odměna nepůjde uplatnit!

1500 bodů

2000 bodů