Otvírací doba

Otevřeno od 1. května 2020 do 28. září 2020 v těchto dnech:
– v květnu a červnu o víkendech a státních svátcích od 10.00 do 18.00 hodin (tj. včetně 1. 5. a 8. 5.)
– v červenci a srpnu každý den od 9.30 do 18.30 hodin (včetně 5. 7. a 6. 7.)
– v září o víkendech a státních svátcích od 10.00 do 18.00 hodin (tj. včetně 28. 9.).

Pro jednotlivce a rodiny je prohlídka areálu samostatná, bez předchozí rezervace (větším skupinám však doporučujeme ohlásit svou návštěvu předem). Školní výpravy a skupiny (nejméně 15 platících osob) mohou po předchozím objednání navštívit areál také v pracovních dnech v květnu, červnu a září.

Vyhrazujeme si právo změny otevírací doby parku a provozu jednotlivých stanovišť a aktivit v závislosti na nepříznivém počasí. Při velmi špatném počasí může být park uzavřen.

Upozorňujeme, že areál je skutečně přírodní, a přestože se v něm nacházejí částečně upravené pěšiny, může se stát, že i v teplých dnech bude dopoledne rosa a že po dešti bude bláto… Pro vaše pohodlí doporučujeme sportovní oblečení a zejména vhodnou obuv – nebo naopak – žádnou obuv… Mohou přijít vhod i vlhčené papírové ubrousky.

 

 

 

 

 

 

Nyní je nejvhodnější čas pro objednání školního výletu! >>

 

Prohlédněte si nabídku programů pro mateřské a základní školy. Využijte sníženého vstupného pro školní výpravy. Děti si z celodenního dobrodružného výletu odnesou nejen mnoho nezapomenutelných zážitků, ale i řadu nových poznatků o české přírodě a historii.

 

 

X