Rezervace pro školy

Prohlédněte si naši nabídku programů pro mateřskézákladní školy s možností rozšíření o doplňkové aktivity. Děti si z celodenního dobrodružného výletu odnesou nejen mnoho nezapomenutelných zážitků, ale i řadu nových poznatků.

Nabídka programů je určena školním zájezdům v období květen–červen a září–říjen. V červenci a srpnu tyto programy neprobíhají a návštěvy hromadných skupin (zájezdy, dětské tábory) není třeba rezervovat, doporučujeme je ale předem ohlásit emailem nebo telefonicky (počet osob, datum a hodinu příjezdu) z kapacitních důvodů.

Při absolvování Základního programu strávíte v areálu přibližně 4 hodiny. Pokud si vyberete doplňkové výukové programy nebo aktivity, je třeba počítat s prodloužením.
U vstupní pokladny je připraveno odpočinkové místo, kde se mohou děti nasvačit. Toalety se nacházejí uvnitř areálu 300 metrů od vstupu, zájezdům s malými dětmi proto doporučujeme zastavit se někde cestou.
Po příjezdu bude dětem poskytnut krátký úvodní výklad a dále se ve skupinách po třídách budou dle našich instrukcí věnovat vybraným programům a doplňkovým aktivitám na různých stanovištích tak, aby se prostřídaly na všech místech s dalšími dětskými skupinami. Mezitím budou mít děti možnost si odpočinout, občerstvit se nebo si koupit upomínkové předměty. V nabídce je základní občerstvení v Hospůdce Pod hrází (s možností rozšíření o oběd na objednávku) a prodejna suvenýrů.
V areálu se děti nemohou pohybovat zcela samostatně, dospělý doprovod musí mít děti stále na dohled.
Při deštivém počasí se program koná beze změn, k dispozici jsou zastřešené prostory (obytná stavení v archeoskanzenu, dětská herní vesnice, interaktivní herna, herní prostory u Hospůdky Pod hrází s kapacitou cca 100 míst k sezení).
Zeměráj je přírodní areál, nacházejí se zde travnaté pěšiny a i v teplých dnech může být ráno rosa a po dešti bláto, proto pro děti doporučujeme zajistit odpovídající oblečení a zejména obuv. Vhod mohou přijít i vlhčené ubrousky.
Příjezdová komunikace kromě osobních vozů vyhovuje autobusům běžné velikosti. V případě deštivého počasí je zatravněné parkoviště zejména pro autobusy nesjízdné a je proto třeba vozidla odstavit na označeném místě před vjezdem do areálu. Informace o příjezdu pro řidiče zde.

VYPLŇTE PROSÍM POŽADOVANÉ ÚDAJE A VYČKEJTE NA POTVRZENÍ REZERVACE (odesláním vyplněného formuláře není rezervace potvrzena)!

Pokud vám nevyhovuje formulář, pošlete nám objednávku mailem na skoly@zemeraj.cz nebo volejte na tel. +420 702 542 054.

Vyberte datum příjezdu*

Volno
Volno pouze odpoledne od 13 hodin
Obsazeno
Nedostupné
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Červen 2024
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
Pokud bude vámi vybraný termín (den nebo hodina) již obsazen, zašleme vám obratem alternativní nabídku
Pokud se liší od objednatele a je již známo
Objednatel poskytuje rezervací zájezdu prostřednictvím internetu provozovateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., zákonem č. 40/1995 Sb., zákonem č. 480/2004 Sb. a Obecným nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) v platném znění, své osobní údaje v omezeném nezbytném rozsahu. Provozovatel garantuje, že uvedená osobní data jsou považována za přísně důvěrná, nebudou obchodována nebo převedena na třetí osobu a budou užívána pouze po dobu, která je nezbytná k provedení rezervace a uskutečnění zájezdu.
Pokud se liší od fakturační adresy
V případě různých tříd vypište všechny
Zdarma 1 dospělá osoba na 10 dětí
V ceně Základního programu jsou zahrnuta všechna stanoviště areálu - archeoskanzen vesnice raného středověku s kostýmovanou lektorkou, stezka naboso s množstvím interaktivních a naučných úkolů zaměřených na poznávání české přírody, dětská herní vesnice Hrejkov, krytá interaktivní herna + po celém areálu rozmístěné hry, hlavolamy, tématická hřiště, bludiště a jiné. K základnímu programu si můžete přiobjednat doplňkový výukový program (v délce max. 2 vyučovacích hodin) a doplňkové aktivity:
Podmínkou je účast alespoň 15 platících dětí
Obědy připravujeme pouze na objednání, a to jednotné menu pro všechny strávníky. Pro jednotlivce lze domluvit bezlepkovou variantu. Ve stálé nabídce jsou teplé a studené nápoje, zmrzlina, drobné pochutiny slané a sladké. Podrobné informace obdržíte v potvrzení vaší rezervace.
Upozornění: Vzhledem k tomu, že příprava vaší návštěvy a výukových programů vyžaduje nezbytné časové, materiální i personální zajištění, jsme oprávněni v případě zrušení objednaného termínu nebo nedostavení se v objednaném termínu požadovat finanční kompenzaci: 7–2 dny před příjezdem 30 % z celkové ceny, 1 den před příjezdem 50 % z celkové ceny, v den příjezdu 100 % celkové ceny. Na storno poplatek vystavíme fakturu. V případě storna z vážných důvodů (např. hromadného onemocnění, dlouhodobého vytrvalého deště) se storno poplatek neúčtuje. Děkujeme za pochopení.