Vstup se zvířaty

Vstup se psy (či jinými zvířaty) do Zeměráje není možný, neboť park je koncipován především jako herní plocha pro děti a zároveň jako místo, kde se může chodit naboso, a majitelé někdy nedokáží fyziologické potřeby zvířete ovlivnit. Zároveň se v areálu nacházejí místní domácí zvířata i volně žijící druhy, které mohou být chováním zvířat návštěvníků omezeny či ohroženy.

Vaše psy můžete zanechat po dobu své návštěvy zdarma v krytých uzamykatelných psích kotcích u vstupu do areálu (vratná záloha na klíč ke kotci 100 Kč). Kotce jsou zhotoveny profesionální českou firmou podle norem doporučených pro krátkodobé odložení psů až do velikosti německého ovčáka. Pro větší plemena psů je vedle kotců zabudován pevný kůl s kovovým okem k přivázání vodítka. Kotce jsou zastřešeny, odvětrány a vybaveny pevnou nerezovou miskou na vodu.

 

 

 

 

 

 

 

O víkendu a v pondělí 28. září máme otevřeno! >>

 

Zeměráj se nachází ve volné krajině v přírodě a je dostatečně rozlehlý, aby mohla být dodržena veškerá hygienická opatření. Nejsou v něm žádné uzavřené vnitřní prostory. Dezinfenkce je k dispozici jak u vstupu tak i na dalších místech v areálu. Potřebná místa jsou pravidelně dezinfikována. V září je otevřeno o sobotách, nedělích a svátcích od 10 do 18 hodin. Více na stránce Otvírací doba.

 

X