Vstup se zvířaty

Vstup se psy (či jinými zvířaty) do Zeměráje není možný, neboť park je koncipován především jako herní plocha pro děti a zároveň jako místo, kde se může chodit naboso, a majitelé někdy nedokáží fyziologické potřeby zvířete ovlivnit. Zároveň se v areálu nacházejí místní domácí zvířata i volně žijící druhy, které mohou být chováním zvířat návštěvníků omezeny či ohroženy.

Vaše psy můžete zanechat po dobu své návštěvy zdarma v krytých uzamykatelných psích kotcích u vstupu do areálu (vratná záloha na klíč ke kotci 100 Kč). Kotce jsou zhotoveny profesionální českou firmou podle norem doporučených pro krátkodobé odložení psů až do velikosti německého ovčáka. Pro větší plemena psů je vedle kotců zabudován pevný kůl s kovovým okem k přivázání vodítka. Kotce jsou zastřešeny, odvětrány a vybaveny pevnou nerezovou miskou na vodu.

 

 

 

 

 

 

 

Nyní je nejvhodnější čas pro objednání školního výletu! >>

 

Prohlédněte si nabídku programů pro mateřské a základní školy. Využijte sníženého vstupného pro školní výpravy. Děti si z celodenního dobrodružného výletu odnesou nejen mnoho nezapomenutelných zážitků, ale i řadu nových poznatků o české přírodě a historii.

 

 

X