Vstupné

Vstupné činí 120 Kč za 1 osobu (jednotně pro děti, studenty, dospělé i seniory).

Děti do 2,99 let a držitelé průkazu ZTP zdarma.

Senioři nad 70 let každé pondělí v červenci a srpnu zdarma.

Sleva pro opakované návštěvy 5+1 zdarma. V pokladně obdržíte na vyžádání zvláštní poukaz, který vám při každé návštěvě orazítkujeme a za 5 razítek máte následující šestý vstup zdarma. Poukaz platí do konce sezony roku 2021. Může jej využít jedna platící osoba jedenkrát denně a nelze jej kombinovat s jinou akcí či slevou.

Parkování zdarma.

V ceně vstupného nejsou zahrnuty některé doplňkové aktivity hrazené buď korunami nebo místní měnou zvanou Smíšek (neplatí pro školní zájezdy) – 1 Smíšek = 10 Kč: mapa ke hře Cesta za pokladem (20 Kč), herní plán k pátrací hře Kameny času (20 Kč), herní plán k orientačně-vědomostní hře Hlaholam (10 Kč + záloha 100 Kč na buzolu), pečení placek v osadě Budařov (50 Kč / sada na pečení včetně obilí na 1 placku, každá další placka 10 Kč), orientační hra Ze Zeměráje tam a zase zpátky (10 Kč / osoba + záloha 100 Kč na buzolu), zhotovení amuletu pro štěstí (2 Smíšky), hledání v archeologickém nalezišti (2 Smíšky / osoba – v ceně korálek), keramický výrobek zhotovený na hrnčířském kruhu (3 Smíšky / výrobek), lukostřelba (2 Smíšky / 3 střely), fotbalgolf (10 Kč / osoba + záloha 50 Kč na míč), cvrnkaná s kuličkami (10 Kč / osoba + záloha 50 Kč na 10 kuliček), kroužkovaná (10 Kč / osoba + záloha 50 Kč na kroužek).

V rámci tematických víkendových programů je dále možné vyzkoušet například zhotovení textilního náramku (4 Smíšky), pečení obilných placek v archeoparku Hruškov (2 Smíšky), tvoření z přírodních materiálů (1–3 Smíšky nebo 10–30 Kč) a jiné.

Pro předem objednané skupiny dětí z mateřských škol (nejméně 15 osob) v pracovních dnech v květnu, červnu a září je výše vstupného do areálu 90 Kč za 1 osobu (pedagogický doprovod zdarma).

Pro předem objednané skupiny dětí ze základních škol (nejméně 15 osob) v pracovních dnech v květnu, červnu a září je výše vstupného do areálu 90 Kč za 1 osobu (pedagogický doprovod zdarma).

Cena lektorného za ekologický výukový program je 50 Kč za dítě (viz informace pro mateřské školky, pro základní školy).

V případě konání zvláštního programu může být vstupné navýšeno, tato informace je vždy předem uvedena u popisu daného programu.
Dále je možné si objednat prohlídku s průvodcem za paušální poplatek 300 Kč, prohlídku s průvodcem v anglickém jazyce za 600 Kč.

Upozorňujeme, že areál je skutečně přírodní, a přestože se v něm nacházejí částečně upravené pěšiny, může se stát, že i v teplých dnech bude dopoledne rosa a že po dešti bude bláto… Pro vaše pohodlí doporučujeme sportovní oblečení a zejména vhodnou obuv – nebo naopak – žádnou obuv… Mohou přijít vhod i vlhčené papírové ubrousky.

 

 

Nyní je nejvhodnější čas pro objednání školního výletu! >>

 

Prohlédněte si nabídku programů pro mateřské a základní školy. Využijte sníženého vstupného pro školní výpravy. Děti si z celodenního dobrodružného výletu odnesou nejen mnoho nezapomenutelných zážitků, ale i řadu nových poznatků o české přírodě a historii.

 

 

X