Pracovní nabídky

Hledáme posily pro doplnění našeho týmu!

Pro zajištění provozu zážitkových aktivit a programů, archeoparku, stylového občerstvení, prodeje vstupenek a suvenýrů hledáme aktivní, komunikativní, spolehlivé, pečlivé, fyzicky a psychicky odolné osoby příjemného vzhledu, se vstřícným postojem k dětem, zvířatům, přírodě a historii.
Sezonní práce o víkendech a svátcích v květnu, červnu a září, v červenci a srpnu denně, případně i v pracovních dnech v květnu a červnu.
Práce je vhodná i pro studenty (od 15 let), seniory a maminky na mateřské. Pracovní dobu lze individuálně upravit, ale požadujeme odpracovat minimálně 21 pracovních dnů za sezonu. Mzda 85–100 Kč / hodinu.

Zájemci zašlete prosím stručný motivační dopis a životopis (včetně aktuální fotografie) na info@zemeraj.cz

Odpovíme Vám co nejdříve. Vybrané zájemce pozveme k osobnímu pohovoru, úspěšní absolvují zkušební směnu během jednoho z květnových víkendů, na jejímž základě se (Vy i my) rozhodneme.

Děkujeme za Váš zájem!

Již nyní si můžete objednat termín školního výletu! >>

 

Prohlédněte si nabídku programů pro mateřské a základní školy. Využijte sníženého vstupného pro školní výpravy. Děti si z celodenního dobrodružného výletu odnesou nejen mnoho nezapomenutelných zážitků, ale i řadu nových poznatků o české přírodě a historii.

 

 

X